Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб: 9:00-15:00
Вс: выходной
0
Наши предложенияНаши предложения
Главная > Статьи > Камінний портал та облицювання – рекомендації від teplodim24

Камінний портал та облицювання – рекомендації від teplodim24

Камінний портал та облицювання – рекомендації від teplodim24

Облицювання каміну і його види

Сьогодні для оздоблення каміну використовують самі різні матеріали. Перші місця займають облицювання камінням і плиткою. Обидва варіанти мають різні дизайнерські рішення саме для вашого проекту.

Облицювання камінням

Переваги:

● Екологічність. При нагріванні камінь не виділяє диму і шкідливих випаровувань.

● Безпечність. Оскільки камінь являється негорючим матеріалом він не піддається прямого контакту з вогнем.

● Стійкість до механічних пошкоджень.

Для облицювання можна використовувати практично всі породи каміння. Більш довговічнішим є граніт. Це міцна гірська порода, що добре піддається обробці і поліровці. Але через важке добування у нього висока вартість.

Облицювання плиткою

З технологічної точки зору це найпростіший з усих методів облицювання. Найбільш розповсюджені види плитки це – керамограніт, клінкерна плитка, терракота, майоліка.

Названі матеріали відрізняються теплопровідністю, декоративністю, механічною міцністю.

Камінний портал

Камінний портал – фасадна частина опалювального прибору. Як правило портал складається з основи або подіуму, топочної рами, вертикальних стійок і накладних декоративних елементів.

Портал виконує декоративну функцію і придає стандартному каміну необхідну конфігурацію для інтерєру приміщення. Зазвичай портали використовуються для оформлення встроєних топок, для оформлення топочного вікна. Портал придбати можна вже готовий

Матеріал для порталу потрібно обирати керуючись міркуваннями не лише з приводу того, як портал буде вписуватись в інтерєр, а й зі сторони техніки пожежної безпеки. А якщо камін електричний то матеріал не має пропускати електроенергію.

Розглянемо найбільш популярні матеріали з яких роблять портали.

Кам’яні портали

Придають інтреєру солідності і створюють атмосферу домашнього затишку. Обираючи такий портал слід враховувати, що він має ряд недоілків. Крім високої вартості, вони мають велику вагу і їх важко монтувати.

Піщанник і ракушняк мають пористу структуру і на їх стінках швидко утворюється наліт з сажі. Кращі віддати перевагу мрамору або граніту.

Деревяні портали

Портали з деревяними елементами – класика. Дерево оздоблюється різьбою, інкрустацією, або позолотою. Деревяні елементи обробленні спеціальними складниками, що значно підвищують їх стійкість до високих температур і вологості. По техніці пожежної безпеки топочне вікно обробляється камінням.

Гіпсокартонний портал

Самий демократичний матеріал для обрамлення каміну. Для дровяних моделей він звісно не підходить, але може використовуватись для електрокамінів.

Полеуретан

Відрізняється такими характеристиками:

● Простота в монтажу.

● Пожежобезпечність (вогнетривкий матеріал, що не боїться попадання прямого вогню).

● Екологічність (при нагріванні токсичні речовини не виділяються).

Головна риса поліуретану – його універсальність. Може імітувати різноманітні фактури: дерево, камінь, кирпич. Ці портали можна фарбувати в будь-який колір.

Рекомендації по камінному облицюванню

Навіть самий якісний і дорогий матеріал не виправдає очікувань, якщо порушувати правила облицювання. Щоб в кінцевому результаті отримати якісний камін потрібно враховувати наступні аспекти.

● Підбирати клеючу суміш потрібно в перевіреного виробника. Бажано щоб облицювання було теж його виробництва. Запам’ятайте: екнономія на матеріалах вплине на термін експлуатації вашого каміну.

● Суміш для затирання шпарин має бути термостійка

● Облицювання має виконувати кваліфікований спеціаліст. Бажано щоб він мав ліцензію на трубо-пічні роботи і практичний досвід роботи від 10 років. Гарантія на встановлення каміну й димоходу від 5 років, післягарантійне обслуговування.

Якщо ви ще не знаєте і не можете обрати камінний портал чи облицювання, ви можете звернутись до спеціалістів компанії «ТеплоДім» по зворотньому звязку через сайт, або завітавши до нас в магазин, що знаходиться за адресою: м. Черкаси, вул. Надпільна 218. Ми більше 10 років займаємось встановленням каммінних топок, печей, камінофенів, являємось офіційними представниками провідних виробників, що дає нам можливість встановлювати лише сертифіковану продукцію з гарантією.

27.08.19

Отзывы

К сожалению отзывов нет, однако у Вас есть шанс быть первым!

Полезная информация

НАШ АДРЕС:
г.Черкассы,
ул.Надпильна
(Ильина), 218

 (098) 274-71-22

 (073) 445-12-00


ГРАФИК РАБОТЫ:
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб: 9:00-15:00
Вс: выходной

 teplodim24@ukr.net

 Перезвонить мне


ВНИМАНИЕ:
Онлайн заказы
сделанные в
нерабочее время
обрабатываются
на следующий
рабочий день


ПРИНИМАЕМ К ОПЛАТЕ:
Всего: 248971 Сегодня: 22
Programing & Design by: © DOHC. SEO: © Aweb. Powered by: © DoNS 1.7. 2018-2022. Разработка сайтов
MENU
Перезвонить мне
Добавление отзыва